Previous slide
Next slide

HİZMET ANLAYIŞIMIZ 

Otelimizin kuruluşunun 35. yılında siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten bir aile işletmesi olarak onur duyuyoruz. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven dolayısıyla siz konuklarımıza şimdiden teşekkür ederiz. Sizleri pek yakında Ege bölgesinin gözde sahillerinden olan Ayvalık / Sarımsaklı’daki otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.  


Sizlere verdiğimiz özel hizmetler arasında: 

– İzmir ve Edremit hava limanı transferleri

– Kiralık araba ve bisiklet
– Çiçek siparişi
– Gezi, Uçak ve Otobüs biletleri rezervasyonu
– Yıldönümü, doğum günü ve özel günleriniz için organizasyonlar bulunmaktadır.
– Çevre ve geziler hakkında bilgiler

POLİTAKAMIZ

Tesisimiz T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güvenli Turizm Sertifikasyon programına katılarak, tüm denetimleri eksiksiz tamamlayıp, Sağlıklı Turizm, Save Tourism belgesi almaya hak kazanmıştır. Hızla gelişen ve farklılaşan konaklama sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip kaliteli hizmeti, sistemli, planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.

İLKELERİMİZ

– Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek.
– Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek.
– Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek.
– Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak.
– Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.
– Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermek.
– Yasal şart ve mevzuatları eksiksiz olarak karşılamak.
– Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.
– Covid 19 pandemi hijyen şartlarını eksiksiz olarak yerine getirerek, Güvenli Turizm Sertifikası sayesinde misafirlerimize kusursuz hizmet vermek.

MİSYONUMUZ 

Hotel Billurcu olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız. Ekibimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Üst yönetimi ve ekibi ile Tesisimiz, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır. Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak. Topluma, doğal çevreye ve bireylere karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, Sürekli yatırım ve yenilikler ile istihdam alanları yaratmak. Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak.

© Copyright 1984 - 2020 | Billurcu Otelcilik Turizm San. A.Ş. Türkiye
Kişisel Verilerin korunması