Previous slide
Next slide

Hizmet anlayışımız

Otelimizin kuruluşunun 35. yılında siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten bir aile işletmesi olarak onur duyuyoruz. Bize göstermiş olduğunuz ilgi ve güven dolayısıyla siz konuklarımıza şimdiden teşekkür ederiz. Sizleri pek yakında Ege bölgesinin gözde sahillerinden olan Ayvalık / Sarımsaklı’daki otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
Tesisimizin Otel bölümü 100 odalıdır; 72 adet standart ve 12 adet superior deniz manzaralı odamız bulunmaktadır. Superior odalarımız 2015 senesinde yeni inşa edilmiştir. Aile odaları bölümünde ise 16 adet 4-5 kişilik (70 m²) aile odası bulunmaktadır. 24 saat hizmetinizde bulunan Resepsiyonumuz da Türkçe / Almanca / İngilizce bilen müşteri hizmetlerinden sorumlu personelimiz size her konuda yardımcı olacaklardır. Ayrıca otelimiz bünyesinde 250 kişilik Restaurant, zevkle döşenmiş bir Lobby, Toplantı Salonu, Havuz-Bar, Lobby-Bar ve odalara çıkan asansör bulunmaktadır. Oyun parkımız ve çocuk havuzunda 6 m boyunda bir yılan-su kaydırağı ve ayrı bir havuzu bulunan büyük su kaydırağımız küçük müşterilerimizin eğlenceli bir tatil geçirmesini sağlar.

Sizlere verdiğimiz özel hizmetler arasında:

– İzmir (ADB) ve Edremit (EDO) hava limanı transferleri.

– Kiralık araba ve bisiklet kiralama.

– Toplantı, Seminer, Yıldönümü, doğum günü ve benzeri organizasyonlar.

– Uçak ve otobüs bileti servisi.

– Çevre gezileri için bilgi ve biletleme servisi.

Politakamız

Hızla gelişen ve farklılaşan konaklama sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak güler yüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip kaliteli hizmeti, sistemli,  planlı ve sürekli olarak sunmak otel politikamızdır.

İlkelerimiz

Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek.
Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek.
Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek.
Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak.
Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.
Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermek.
Yasal şart ve mevzuatları eksiksiz olarak karşılamak.
Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Hotel Billurcu havuzMisyonumuz

Hotel Billurcu olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız. Ekibimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Üst yönetimi ve ekibi ile Tesisimiz, yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır. Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak. Topluma, doğal çevreye ve bireylere karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, Sürekli yatırım ve yenilikler ile istihdam alanları yaratmak. Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak.
Ayvalık / Sarımsaklı beldesinde renkli bir tatil geçirmeniz için bir çok aktivite sizleri bekliyor.

© Copyright 1984 - 2020 | Billurcu Otelcilik Turizm San. A.Ş. Türkiye
Kişisel Verilerin korunması